Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Dom Georga

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Georg Wayler
Człowiek
Człowiek
Georg Wayler


Male Zawód/Wykształcenie : Taksówkarz/Studia zaoncze wydział Filmu i Fotografii
Imie : Georg Wayler
Rodzice : Nadine Tarner i Tomas Wayler
Wiek : 24 lata
HP : 100%
Data Urodzin : 16 listopad
Data Śmierci :
Forma : niedotyczy
Przemiana zwierzęca : -
Grupa : Mieszkańcy Ziemi
Status : -
Liczba postów : 26
Dołączył: : 11/08/2008

Dom Georga - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Georga   Dom Georga - Page 2 Icon_minitimePon 29 Cze 2009, 23:52

W momencie gdy Mari wyrwała rękę poczułem się jak dupek , znowu wszystko zepsułem a mogłem to zdusić i cieszyć się ,że wróciła. – Nie Mari zapomnij tego nie było , przepraszam ja po prostu tak cholernie się cieszę , że tutaj jesteś .. – wymamrotałem wpatrując się swoimi turkusowymi oczyma w jej śliczne oczka. Boże jaki ze mnie ..
Powrót do góry Go down
Marissa
Człowiek
Człowiek
Marissa


Female Zawód/Wykształcenie : Została wywalona z pierwszego roku Historii Sztuki, czego powodem były narkotyki.
Imie : Marissa Sommers
Rodzice : Victoria Ducsay & Thomas Sommers
Wiek : 21 lat.
HP : 100%
Data Urodzin : 8 września
Data Śmierci : x
Pkt. mocy : 0 pkt
Grupa : Mieszkańcy Ziemi
Status : x
Liczba postów : 28
Dołączył: : 31/07/2008

Dom Georga - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Georga   Dom Georga - Page 2 Icon_minitimeWto 30 Cze 2009, 00:08

Znów odwróciła na niego spojrzenie. Nie lubiła jak ktoś tak mącił jej w głowie. Westchnęła krótko.
- To powiedz mi proszę o co Ci chodzi, bo zaczynam nie rozumieć. Raz mówisz, że Ci coś przeszkadza, zaraz już nie. George, wiem, że nie jesteśmy tylko przyjaciółmi, ale nie chce nazywać Cię swoim... chłopakiem. Po prostu. Jeżeli ty nie potrafisz, bądź nie chcesz tego w ten sposób pojąć, to... trudno. We mnie dziewczyny nie znajdziesz. - nie odwróciła spojrzenia, nadal wlepiała w niego te swoje duże oczy. Jej twarz przybrała nieco zmartwiony wyraz.
Powrót do góry Go down
Georg Wayler
Człowiek
Człowiek
Georg Wayler


Male Zawód/Wykształcenie : Taksówkarz/Studia zaoncze wydział Filmu i Fotografii
Imie : Georg Wayler
Rodzice : Nadine Tarner i Tomas Wayler
Wiek : 24 lata
HP : 100%
Data Urodzin : 16 listopad
Data Śmierci :
Forma : niedotyczy
Przemiana zwierzęca : -
Grupa : Mieszkańcy Ziemi
Status : -
Liczba postów : 26
Dołączył: : 11/08/2008

Dom Georga - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Georga   Dom Georga - Page 2 Icon_minitimeWto 30 Cze 2009, 22:43

- Wiem .. Mari już tyle o tym mówiliśmy tylko ,że to trudne. – przełknąłem gulę w gardle. Przecież już dawno przygotowałem się ,że ona nigdy nie będzie moja znaczy nie tak jak bym chciał , zostanie tylko moją małą przyjaciółką , moją.. No właśnie kim? Zanurzyłem palce w swojej czuprynie , umiałem wszystko pieprzyc nawet w takich momentach.
Powrót do góry Go down
Marissa
Człowiek
Człowiek
Marissa


Female Zawód/Wykształcenie : Została wywalona z pierwszego roku Historii Sztuki, czego powodem były narkotyki.
Imie : Marissa Sommers
Rodzice : Victoria Ducsay & Thomas Sommers
Wiek : 21 lat.
HP : 100%
Data Urodzin : 8 września
Data Śmierci : x
Pkt. mocy : 0 pkt
Grupa : Mieszkańcy Ziemi
Status : x
Liczba postów : 28
Dołączył: : 31/07/2008

Dom Georga - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Georga   Dom Georga - Page 2 Icon_minitimeWto 30 Cze 2009, 23:09

- Nie rozmawiajmy już o tym, dobrze? - westchnęła i oparła się o kanapę, dmuchając sobie w grzywkę lekko. Dopiero dziś zdała sobie sprawę jak bardzo bawiła się jego uczuciami a co ważniejsze, krzywdziła. Mimo tego że, zawsze starała się jak najbardziej ukrywać swoje uczucia, emocje, uciekać od nich i się przed nimi jak najskuteczniej bronić.. Teraz zrozumiała i nie było to wcale doznanie miłe. Wbiła paznokcie w materiał kanapy lekko, odwracając wzrok gdzieś przed siebie. Milczała już, rozważając możliwość wyjścia, ale przecież znowu byłaby to oznaka strachu, nie?
Powrót do góry Go down
Georg Wayler
Człowiek
Człowiek
Georg Wayler


Male Zawód/Wykształcenie : Taksówkarz/Studia zaoncze wydział Filmu i Fotografii
Imie : Georg Wayler
Rodzice : Nadine Tarner i Tomas Wayler
Wiek : 24 lata
HP : 100%
Data Urodzin : 16 listopad
Data Śmierci :
Forma : niedotyczy
Przemiana zwierzęca : -
Grupa : Mieszkańcy Ziemi
Status : -
Liczba postów : 26
Dołączył: : 11/08/2008

Dom Georga - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Georga   Dom Georga - Page 2 Icon_minitimeWto 30 Cze 2009, 23:19

- Dobrze – wymamrotałem cicho i pogłaskałem Mari po ramieniu widząc ,że jest spięta. Znowu byłem senny , zmęczony , śpiący. Podniosłem rękę i palcem zgarnąłem przyjaciółce grzywkę – gdy myślisz robi Ci się taka urocza zmarszczka na czole – wyszczerzyłem się lekko chcąc złagodzić sytuację , wlepiając swoje ślepia w wyżej wymienioną zmarszczkę.
Powrót do góry Go down
Marissa
Człowiek
Człowiek
Marissa


Female Zawód/Wykształcenie : Została wywalona z pierwszego roku Historii Sztuki, czego powodem były narkotyki.
Imie : Marissa Sommers
Rodzice : Victoria Ducsay & Thomas Sommers
Wiek : 21 lat.
HP : 100%
Data Urodzin : 8 września
Data Śmierci : x
Pkt. mocy : 0 pkt
Grupa : Mieszkańcy Ziemi
Status : x
Liczba postów : 28
Dołączył: : 31/07/2008

Dom Georga - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Georga   Dom Georga - Page 2 Icon_minitimeWto 30 Cze 2009, 23:37

Na jej twarzy wpełzł znów lekki uśmiech, był on jednak tylko chwilowy, bo zaraz zniknął tak szybko, jak szybko się pojawił. Dziewczyna odsunęła dłoń chłopaka od siebie delikatnie.
- Przestań, proszę. - mruknęła, jednak dość uprzejmie i podniosła się. - Ja chyba będę już szła, widzę, że jesteś zmęczony... - wymamrotała, przejeżdżając sobie dłonią wzdłuż ręki.
Powrót do góry Go down
Georg Wayler
Człowiek
Człowiek
Georg Wayler


Male Zawód/Wykształcenie : Taksówkarz/Studia zaoncze wydział Filmu i Fotografii
Imie : Georg Wayler
Rodzice : Nadine Tarner i Tomas Wayler
Wiek : 24 lata
HP : 100%
Data Urodzin : 16 listopad
Data Śmierci :
Forma : niedotyczy
Przemiana zwierzęca : -
Grupa : Mieszkańcy Ziemi
Status : -
Liczba postów : 26
Dołączył: : 11/08/2008

Dom Georga - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Georga   Dom Georga - Page 2 Icon_minitimeSro 01 Lip 2009, 00:46

Zacisnąłem usta w wąską linie i złożyłem ręce na nogach milcząc. Była zła a ja z każdą minutą spieprz.ałem sprawę coraz bardziej i bardziej.. Trzaśnie drzwiami i zniknie znowu z mojego życia a ja się już nie pozbieram , bo ze mnie taki du.pek. . – Maari będę trzymał łapska przy sobie tylko nie idź albo obiecaj ,że już nigdy tak nie znikniesz bez słowa bo ja oszaleje! .. Naprawdę. – przeniosłem wzrok na brunetkę pozwalając nawet by roztrzepana grzywa spadła mi na oczy.
Powrót do góry Go down
Marissa
Człowiek
Człowiek
Marissa


Female Zawód/Wykształcenie : Została wywalona z pierwszego roku Historii Sztuki, czego powodem były narkotyki.
Imie : Marissa Sommers
Rodzice : Victoria Ducsay & Thomas Sommers
Wiek : 21 lat.
HP : 100%
Data Urodzin : 8 września
Data Śmierci : x
Pkt. mocy : 0 pkt
Grupa : Mieszkańcy Ziemi
Status : x
Liczba postów : 28
Dołączył: : 31/07/2008

Dom Georga - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Georga   Dom Georga - Page 2 Icon_minitimeSro 01 Lip 2009, 01:04

- Po prostu pójdę. - wymruczała i szybko nasunęła na stopy buty i okryła się kurtką. Zanim otworzyła drzwi, spojrzała kątem oka na Georga.
- Spotkamy się jeszcze... Obiecuję. - powiedziała, jakimś takim ściszonym głosem. Przynajmniej wiedziała, że mówi prawdę. Zarzuciła jeszcze kaptur na ciemne włosy i po prostu wyszła, w noc, deszcz, to bez znaczenia. Nie mogła dłużej tam siedzieć i to nie ze względu na chłopaka, a raczej przez swój okropny, żałosny charakter. Zamknęła za sobą furtkę i wręcz pobiegła chodnikiem w stronę określonego sobie celu. Dała również upust emocją, i kilka łez spłynęło jej po policzku...
/nmm
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Georga - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Georga   Dom Georga - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dom Georga
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Ziemia :: Osiedle mieszkalne :: Domy-
Skocz do: