Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 FAQ i pomoc

Go down 
AutorWiadomość
Wyrocznia
Dupa wszechmogąca
Dupa wszechmogąca



Female Age : 30
Zawód/Wykształcenie : Wystawianie dupy |D
Imie : Zadupie Dupy
Rodzice : Dupiara i Dupek
Wiek : Do dupy
HP :
Data Urodzin :
Grupa : -
Liczba postów : 41
Dołączył: : 24/07/2008

FAQ i pomoc Empty
PisanieTemat: FAQ i pomoc   FAQ i pomoc Icon_minitimeSro 30 Lip 2008, 15:35

> Początki bywają gorsze i lepsze - to już zależy tylko od nas, jak szybko przywykniemy do forum i je polubimy. Najczęściej zniechęcamy się dużą ilością informacji - jednak bez obaw, jeśli będziemy czytać powoli i ze zrozumieniem to szybko poradzimy sobie na Two Angels Wink


> Podstawą jest przeczytanie opisów od deski do deski aby móc stwierdzić czy chcemy grać na tym forum. Pewnie od razu spojrzysz na statystyki forum - to zupełnie bez sensu, jeśli zniechęcisz się małą ilością osób to forum nigdy się nie rozkręci. Dlatego warto być tym jednym z pierwszych bo czy potem nie będzie miło gdy powiesz komuś "a ja jestem tu od pięknych początków" ?


> No dobrze, podjąłeś decyzję - wiesz już że chcesz grać. Kluczem do zaczęcia jest rejestracja. Rejestrujesz się, dumnie klikasz w napis OK i nagle napis "proszę uzupełnić wszystkie pola", to straszne, koszmar, ale bez obaw, bez paniki, rozsiądź się wygodnie i czytaj:


Dosyć często czytaliśmy na Gadu-Gadu wiadomości typu "nie mogę się zarejestrować bo trzeba wypełnić wszystkie pola a przecież wypełniłem/am!". Nie zniechęcajcie się , trzeba po prostu wypełnić wszystkie pola zaznaczone gwiazdką – dokładnie.

> No i świetnie, udało się zarejestrować, ale co dalej? To już zależy od tego czy jesteś Niebiańskim/Piekielnym Aniołem czy tez człowiekiem. Powinieneś się zapisać do odpowiedniej grupy (zapis znajdziesz w kategorii -> Opisy -> Opisy Grup -> Królestwo Podziemi/Ziemia/Królestwa Niebios. Oczywiście zanim to zrobisz przeczytaj opis poszczególnej grupy.

> Już się zapisałeś, wszystko pięknie i ładnie no, ale co teraz? Cóż jeśli jesteś początkującym to polecam poczytać pare tematów, popatrzeć jak piszą inni ludzie a potem zaczynać powoli samemu pisać, jeśli nie masz z kim to zaproś swoich przyjaciół i zaproponuj im rejestrację - warto.

> Oczywiscie pamiętaj że RPG to tylko zabawa, to co stanie się na forum nie będzie miało wpływu na twoje życie.

________________

A teraz część pytań

1. Gram już od jakiegoś czasu, ale ciągle na forum jest pusto i zaczyna mi się nudzić.
- cierpliwości, jak już wspomniałam na początku "początki bywają trudne".

2. Mam dosyć bycia człowiekiem, czy mogę się zabić?
- Zastanów się czy to miało by sens? Radzimy lepiej poczekać aż śmierć nadejdzie sama. Nie ma po co przyśpieszać tego procesu ; )

3. Chciałbym mieć partnera, ale nikt mnie nie chce.
- Nie popadajmy w imoł-stan , czasami nie wszystko przychodzi szybko (być może pod tym względem TA przypomina realia?)

4. Dlaczego kiedy robię podpis to pisze mi "podpis jest za długi"
- Ponieważ forum ma ograniczenie do 500 znaków, nie można tego powiększyć, jest to niestety wadą serwera, lecz z drugiej strony myślę, że krótszy podpis wygląda ładniej.


Jeśli masz jakieś pytanie to pisz na Prywatną wiadomość Sayony lub Zahora lub też GG podane na stronie głównej.
Powrót do góry Go down
http://www.nicosc.pl
 
FAQ i pomoc
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ABC forum Two Angels :: Zasady gry :: RPG w pigułce-
Skocz do: