Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Statusy

Go down 
AutorWiadomość
Wyrocznia
Dupa wszechmogąca
Dupa wszechmogąca



Female Age : 30
Zawód/Wykształcenie : Wystawianie dupy |D
Imie : Zadupie Dupy
Rodzice : Dupiara i Dupek
Wiek : Do dupy
HP :
Data Urodzin :
Grupa : -
Liczba postów : 41
Dołączył: : 24/07/2008

Statusy Empty
PisanieTemat: Statusy   Statusy Icon_minitimeSro 30 Lip 2008, 14:47

Status - to stan w który człowieka wprowadza członek Wielkiej Trójcy.



> > > Statusy Nieśmiertelników


Memorivitaiae - Moje żywe ja
opis statusu: to choroba jaką przechodzą Upadłe Anioły raz na kilka wieków , władca aniołów jednak przechodzi ją raz w miesiącu. Podczas ataku "mego żywego ja" anioł ma przebłyski scen z życia ,co wywołuje niesamowity ból. Wszystkie rany utworzone za życia na ciele anioła otwierają się i nie goją aż do końca ataków, co dziwne z otwartych ran płynie ludzka krew.
Upadłe Anioły w przeciwieństwie do Niebiańskich Aniołów od razu po dostaniu się do Królestwa Piekieł zapominają wszystko z swojego ludzkiego życia , co jest właśnie powodem występowania 'mego żywego ja'.

Potępienie
opis statusu: potępienie występuje u Upadłych Aniołów jak i Niebiańskich Aniołów. Status ten otrzymuje istota ,która zdradziła swoje Królestwo w wszelaki sposób , nawet choćby źle myśląc o swym panu/pani. Status Potępienia jest równoznaczny z dostaniem rangi 'Potępionej Duszy'.

Priosangui - Samookaleczanie
opis statusu: status ten występuje u Niebiańskich Aniołów , na czas posiadania statusu Niebiańskie Anioły występują nieświadomie przeciwko sobie samym. Próbują się okaleczać , na czas statusu 'Zamieszanie' Niebiańskie Anioły pilnowane są przez chimery , jedynym Niebiańskim Aniołem, który nigdy nie miał tego statusu jest Władca Niebiańskich Aniołów.


> > > Statusy Śmiertelników


Naznaczony
opis statusu: status tylko dla zwykłych Ludzi. Przez czas naznaczenia człowiek staje się wampirem/wilkołakiem. Jeśli dobrze sprawdzi się w swojej roli status może zniknąć a ranga Wampir/Wilkołak zostać na zawsze.[/color]

Natchnienie/Nawiedzenie
opis statusu: Osoba z statusem 'Natchnienie', jak sama nazwa wskazuje została oświecona przez Władce Niebiańskich Aniołów i czyni dobro na ziemi. Osoba z statusem 'Nawiedzenie' ,została nawiedzona przez Władce Upadłych Aniołów i czyni zło. To czy status zostanie na stałe zależy od Władców , może się zdarzyć że status zniknie a ranga i wymuszenie do czynienia dobra/zła zostanie na stałe dla człowieka.

Wybraniec
opis statusu: Osoba wybrana przez Wyrocznie. Osobą z takim statusem szczególnie chętnie interesują się Anioły i Chimery , musi uważać gdyż Upadłe Anioły szczególnie mają ochotę na zabicie jej , zaś Niebiańskie Anioły maja obowiązek bronić takiej osoby.

Opętanie
opis statusu: Status ten dopada człowieka, który zobaczył wilkołaka lub wampira i przeżył takie spotkanie. Mówi o tym każdemu kogo napotka.





Cytat :
Raz na jakiś czas Wyrocznia wysyła PW do dowolnego Śmiertelnika/Nieśmiertelnika z informacją że został zaatakowany przez {dany status}. Nie można odmówić posiadania statusu , może to przytrafić się każdemu i każda próba oszukania statusu może zostać ukarana ostrzeżeniem.


Opracowane przez Wyrocznia c)
Powrót do góry Go down
http://www.nicosc.pl
 
Statusy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ABC forum Two Angels :: Zasady gry :: ABC-
Skocz do: